Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Chardonnay 2019
€12,95
Stukprijs: €0,00 /
op voorraad
Aangename Chardonnay uit de nieuwe wereld, blijft plezieren. Gemakkelijk inzetbaar bij eten, omdat de wijn veel kan hebben. De kleur is bleek goud, glinsterend. De geur is expressief, lichte aroma's van boter, wit fruit, meloen en een rokerige toon. De sm
Bosman Wijnkopers Den Haag .
-
Winkelkopen per fles mogelijk
-
Bestellingen voor 12:00NL binnen 48 uur, BE & DE 2/3 dagen, UK 4 dagen
-
Hulp Nodig?070 - 358 4336
-
Betalen?Veilig met Ideal
Beschrijving
Aangename Chardonnay uit de nieuwe wereld, blijft plezieren. Gemakkelijk inzetbaar bij eten, omdat de wijn veel kan hebben. De kleur is bleek goud, glinsterend. De geur is expressief, lichte aroma's van boter, wit fruit, meloen en een rokerige toon. De smaak is rond, fijn en zacht, met de boterachtige en rokerige kant die vooraf gaat aan het rijpe fruit. De afdronk is in balans, spelend op eindigt subtiel met een frisse bitterheid en zuren dat elke zwaarte vermijdt.
 
De wijngaard Las Niñas heeft stevige wortels in Apalta en met elke dag die voorbijgaat stellen ze de moderniteit van de wijnen die de vrucht van dit land zijn, in vraag. Ecologische productie is een plicht en het zoeken naar evenwicht wordt elk jaar bij de wijnoogst vernieuwd. De frisheid van hun wijnen getuigt van hun eeuwige jeugd.
 
 
Land | Chili |
Productiemethode | Biologisch |
Alcoholpercentage | 13 % |
Herkomstbenaming | Valle de Colchagua |
Regio | Apalta |
Lekker bij | Als aperitief of bij witvis, schaal- en schelpdieren, gevogelte en diverse kazen. |
Smaakprofiel | Rond, fijn en zacht. |
Druivenras | Chardonnay |
Jaargang | 2019 |
0 reviews
0 sterren op basis van 0 beoordelingen